Prapaskena

Oriola Marashi pozon e zhveshur si një sirenë

Publikuar: 03/10/2021

Oriola Marashi ka ndezur sërish rrjetin.

Modelja shqiptare e cila shquhet për bukurinë dhe linjat trupore që posedon edhe sonte ka tërheqë vëmendje me pozat e reja.

Por kësaj radhe ajo ka bërë një paraqitje ndryshe diçka më mbresëlënëse duke u komentuar tej mase nga ndjekësit e saj.

Oriola u shfaq si sirenë duke pozuar gjysmë e zhveshur në pishinë.

” A besoni në sirena?”, shkroi Oriola sipër imazheve.

Ndryshe, Oriola ka konfirmuar ndarjen nga futbollisti shqiptar Eros Grezda.Më të lexuarat