Prapaskena

“Mamaja më ka vdekur”! Shakaja e Albano Bogdos prek moderatoren. Aktori zbulon projektet e reja, rrëfimi plot humor (Video)

Publikuar: 03/10/2021

Albano Bogdo është një nga aktorët e humorit më të dashur dhe më të njohur në Shqipëri.

Në një intervistë për ‘FitStation’, Albano tregoi për projektet e reja. Por intervistat me Albanon nuk janë lehta.

Në fund të intervistës do të shikoni se si moderatorja Çenkuela Hasa është “prekur”, pasi ai i ka treguar që mamaja ka ndërruar jetë, ndërkohë që kjo ishte vetëm një lojë!Më të lexuarat