Prapaskena

Vrasja e Saimir Hoxhës vë në lë lëvizje blutë e Lezhës, kontrolle masive në gjithë qytetin

Publikuar: 01/10/2021

Vrasja e oficerit te policise nen komisar Saimir Hoxha paraditen e se marten ne Ishull-Lezhe, ka vene ne levizje blute e Lezhes.

Policia e rendit dhe ajo rrugore eshte kane shtuar kontrollet ne qytetit, duke ndaluar automjetet ne te cilin mund te levizin persona te dyshimte. Uniformat blu jane vendosur ne pika te ndryshme te qytetit, kryesisht gjate oreve te mbremjes.Më të lexuarat