Prapaskena

“Kam qarë si fëmijë kur ike nga PD”, demokrati ngre zërin në foltoren e Berishës në Shkodër: Do vritem unë për ty!

Publikuar: 01/10/2021

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zhvilluar mbremjen e sotme foltoren e radhes, ku eshte ndalur ne qytetin e Shkodres.

Pas fjales se tij, kane dhene mesazhe edhe mbeshtetesit e pranishem ne salle, ku njeri prej tyre eshte shprehur se ka qare, kur Berisha eshte larguar nga PD.

Demokrati:”Zoti Berisha mirë se ke ardh, kam qa si fëmijë kur kam marr vesh, jam ndër ata që akoma kam flamurin e PD, prandaj mblidh Kuvendin Kombëtar dhe ta provojë Lulzim Basha atje në selinë e Partisë Demokratike.

Bëj be në fëmijë, do vritem unë për ty, kam bërë 30 ditë burg për këta maskarenj, për trathtarin e kombit shqiptar Lulzim Basha. Jam edhe ai qe ke postu “Poshte Edi Rama”, këtu vijnë na bëjnë si 100 kilësha në parlament, Shën kolla, ai e ka Shën dreq”.Më të lexuarat