Prapaskena

Dalin PAMJET/ Momenti kur ish-futbollisti turk vret një person nga Benz-i i tij luksoz (VIDEO)

Publikuar: 28/09/2021

Ish-futbollisti turk, Sezer Ozturk, i ka marrë jetën një personi dhe ka plagosur 4 të tjerë pas një zënke në trafik.

Ish-lojtari i Besiktas dhe Fenerbahce, hapi zjarr nga makina e tij luksoze pas një incidenti në trafik. Ozturk dhe miku i tij po udhëtonin në rrugën Pasakoy kur nisën një argument me një tjetër person që refuzoi të kalonte rrugën.

Kjo bëri që më pas Sezer të nxirrte armën nga makina dhe të qëllonte dhe më pas të largohej.Më të lexuarat