Prapaskena

Çfarë nuk u pa nga zgjedhja e Lindita Nikollës: Lulzim Basha gris fletët e votimit në mes të parlamentit, Rama kapet i papërgatitur, mimika e fytyrës fiks për meme

Publikuar: 10/09/2021

Partia Demokratike ka nisur aksionin e parë opozitar ditën e sotme në seancën parlamentare ku po votohet për kryetaren e re të parlamentit, Lindita Nikolla.

Të gjithë deputetët e PD-së kanë grisur fletët e votimit dhe i kanë hedhur në mes të hollit të parlamentit.

Edhe vetë Lulzim Basha bëri të njëjtin veprim, që mesa duket ka kapur papritur Edi Ramën, i cili është fotografuar tepër i habitur pas këtij veprimi.Më të lexuarat