Prapaskena

Foto mbi “Land Rover”, çfarë publikuan 22-vjeçarja dhe dy të rejat italiane disa orë para aksidentit tragjik në Qafë Muzinë

Publikuar: 26/08/2021

Publikohet fotoja e 22-vjeçares Rexhina Çelhaka, drejtuese e mjetit Fuoristradë tip “Land Rover”, që shkaktoi aksidentin tragjik me pesë të vdekur në Qafë Muzinë.

Në foto shfaqet 22-vjeçarja, bashkë me dy vajzat italiane, Anna Cascavilla, 23 vjeçe, dhe Giulia Parimi, 22 vjeçe, banuese në Itali, me të cilat ndodhej në mjet, kur ndodhi aksidenti.

Fotoja është publikuar në rrjetet sociale nga 23-vjeçarja italiane, Anna Cascavilla, ku shihen tre vajzat mbi mjetin “Land Rover”. Fotoja e tre të rejave është publikuar 22 orë para se të ndodhte aksidenti tragjik.Më të lexuarat