Prapaskena

Fansi tenton t’i prekë të pasmet, çfarë ndodhi gjatë incidentit në koncertin e këngëtares shqiptare

Publikuar: 08/08/2021

Melinda Ademi vazhdon të jetë një prej repereve të estradës më të kërkuara për koncertet e verës.

Një incident ka ndodhur me të ndërsa artistja po performonte një prej këngëve të saj.

Teksa po interpretonte këngën e saj “Pika pika” dhe ishte kthyer mbrapa nga publiku, një fans ka tentuar t’i prekë të pasmet.

Dhe në këtë moment, reperja mund të dëgjohet duke thënë “Mos më prek”, ndërsa largohet më pas.

Videoja është shpërndarë nga një numër i madh faqesh të fansave të Melindës në Instagram, shumica prej të cilëve e kanë kritikuar gjestin e fansit në fjalë.

Melinda  ka qenë mjaft aktive këtë sezon edhe në muzikë, duke publikuar dy këngë, njërën solo :Qa din ti” dhe tjetrën “Ay Caramba” në bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Gjikon.Më të lexuarat