Prapaskena

Si dy adoleshentë/ Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen në momente intime në jahtin luksoz (FOTO)

Publikuar: 30/07/2021

Ditëlindja e 52 e Jennifer Lopez, është festuar me pushime të gjata mes saj dhe partnerit Ben Affleck.

Ata kanë udhëtuar me jahtin e tyre 130 milionë paundësh nëpër Europë.

Çifti është shfaqur shumë i lumtur në krahët e njëri-tjetrit, duke kujtuar rininë.

Ata janë parë po bashkë në këto pushime, e njëjtë ka ndodhur edhe në ndalesën në Nerano të Italisë.

Madje, ata janë ulur në divanet e jahtit dhe nuk ndaleshin së shkëmbyeri puthje pasionante. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.Më të lexuarat