Prapaskena

Dyshja e njohur kapen mat në momente shumë intime në një jaht luksoz (FOTO)

Publikuar: 17/07/2021

Pak muaj më parë Can Yaman bëri publike lidhjen me prezantuesen italiane, Diletta Leotta. Dyshja janë në prag të dasmës dhe së fundmi ndodhen në Bodrum të Turqisë, ku po kalojnë pushimet krah njëri-tjetrit.

Mirëpo, ndonëse me pushime, ata nuk i kanë shpëtuar paparacëve. Çifti janë fotografuar në momente shumë intime në një jaht luksoz. Si Diletta, ashtu dhe Can nuk kanë reaguar ende në lidhje me qarkullimin e këtyre fotove.Më të lexuarat