Prapaskena

Gruaja jote seks me gjithë skuadrën e Interit dhe Milanit dhe stafin teknik’, Mourinho tronditi Ozilin! Dalin përgjimet shokuese të Perez

Publikuar: 16/07/2021

Të tjera përgjime shokuese audio të Presidentit të Real Madrit vijon të publikohen nga mediat spanjolle. Është publikuar një bisedë në të cilën presidenti diskuton jetën seksuale të Mesut Ozil në detaje.

“Ozil erdhi në moshën 21 vjeç, me një të dashur, por ai shpejt zbuloi Madridin dhe ndryshoi stilin e tij të jetesës. Ai i tha të dashurës së tij të shkonte dhe e zëvendësoi atë me një modele italiane. Ai merrte avionin e tij privat shkonte ne Milano dhe bridhte më të dashurën e re, pa pushim”, tha Perez përsëri në 2012.

“Ozil ra në dashuri me modelen italiane nga Milano. Jose Mourinho i tha Ozilit: “Karamele, e dashura jote është p…lluar nga e gjithë skuadra e Milanit, e gjithë skuadra e Interit dhe e gjithë stafi trajnues”.

Duket se gruaja në fjalë është Aida Yespica, një personalitet dhe model TV i Venezuelës i cili u transferua në Milano në fillim të viteve 2000. Ajo vetë konfirmoi se ajo dhe Mesut po dilnin gjatë kohës ku ky fundit lunate në La Liga.

Duke marrë parasysh që Mourinho ka punuar në Itali para se të merrte drejtimin në Santiago Bernabeu, ai ndoshta me të vërtetë dinte një ose dy gjëra për të dashurën e Ozil në atë kohë. Sidoqoftë, është gjithashtu e vërtetë që të dy nuk u kaluan shumë mirë gjatë kohës së tyre të përbashkët në Real Madrid.Më të lexuarat