Prapaskena

E trishtë! Shuhet ikona e ekranit italian, Raffaella Carra

Publikuar: 05/07/2021

Ndahet nga jeta në moshën 78-vjeçare këngëtarja, prezantuesja dhe aktorja e njohur italiane Raffaella Carra.

“Raffaella na ka lënë. Ajo shkoi në një botë më të mirë, ku njerëzia e saj, e qeshura e saj e pagabueshme dhe talenti i saj i jashtëzakonshëm do të shkëlqejnë përgjithmonë”, Me këto fjalë e ka e ka bërë të ditur lajmin e trishtë koreografi Sergio Iapino.Më të lexuarat