Prapaskena

U shfaq duke ecur në Gjirin e Lalzit, Stresi nuk përmbahet, i thur lavde Berishës: O dritë dielli, s’do kenë më shqiptarët një njeri si ty

Publikuar: 03/07/2021

Reperi Stresi duket se nuk është përmbajtur nga lumturia teksa ka parë një fotografi të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Këtë e ka treguar me një koment, teksa i thur lavde Berishës, i cili shfaqet duke shëtitur tek Gjiri i Lalëzit. Ai ka nxituar t’i shprehë të gjithë kënaqësinë përmes një komenti ku shkruan:

“O Drrit Dielli Ti Je Dhe Do Mbetesh Icone , Ne Dekada Shqipetaret Sdo te ken Nje Njeri Si ty”, thotë Lushaj.Më të lexuarat