Prapaskena

E njohu në lokal, shqiptari përdhunon turisten gjermane, e reja rrëfen tmerrin: Më çoi në një plazh ku…

Publikuar: 01/07/2021

Një i ri shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke, pasi akuzohet se përdhunoi një turiste gjermane. Ngjarja ndodhi në ishullin Kos.

Mediat greke raportojnë se shqiptari kishte ndjekur turisten 27-vjeçare dhe e kishte abuzuar me të me forcë gjatë natës.

Mësohet se e reja kishte qenë në një lokal nate në ishull, ku ishte takuar me 27-vjeçarin dhe kishin nisur të bashkëbisedonin. Pasi e reja ishte larguar, 27-vjeçari shqiptar e ndoqi, e ndaloi dhe e çoi në një plazh ku e përdhunoi vazhdimisht deri në mëngjes.

Ishte vajza ajo që bëri denoncimin dhe më pas u bë e mundur arrestimi i të riut.Më të lexuarat