Prapaskena

Foto/ Moderatorja që ka “çmendur” edhe Spartak Ngjelën

Publikuar: 08/06/2021

Bora Zemani është një nga moderatoret më simpatike në Shqipëri.

Aq sa asaj, nuk i reziston dot as vetë Spartak Ngjela.

Ja çfarë shkruan ky i fundit në një foto të Borës, në një prej faqeve të fansave të saj në FB:

“Bora, me lejoni t’ju komplimentoj për performancën tuaj me klas artistik… që është një harmoni e plotë midis intelektit të lartë, elokuencës së zgjedhur dhe bukurisë fizike.

Sukses të përsëritur të kesh gjithmonë…”Më të lexuarat