Prapaskena

“Mafia, mafia, mafia”, Don Xhoni riposton në rrjetet sociale videon e gjyqtares Kapedani

Publikuar: 01/06/2021

Reperi Don Xhoni ka publikuar në mediat sociale videon e gjyqtares së Elbasanin, Enkelejda Kapedani.

Në Instagram reperi ka publikuar një prej videove të gjyqtares, pasi kjo e fundit në Tik Tok shoqëronte postimet e saj me sfond këngët e tij.

Sot janë publikuar disa video të gjyqtares së Elbasanit, Enkelejda Kapedani duke pozuar në zyrat e gjykatës.

Disa prej videove gjyqtarja i shoqëronte me këngë që flisnin për mafia dhe drogë.Më të lexuarat