Prapaskena

Artan Hoxha filmon eskortën e Ramës nga Vlora: Me fuoristradën e tij “Lincoln” dhe thirrjen…

Publikuar: 02/05/2021

Gazetari Artan Hoxha publikon nje video nga Vlora, ku duket eskorta e kryeministrit Edi Rama.

Ne video degjohet thirrja “Rama ik”, ndersa ne mesazhin e tij, Hoxha shkruan me ironi se edhe pse eshte ne Vlore, nuk i ndahet nga mbrapa kjo thirrje.

Mesazhi i gazetarit:

Ja mandatin e trete e more.
Hyre në histori, qe aq shume e deshe…
Shetit në Lungomare me nje taborr “asqere”, si pasha i madh…
Po edhe pse je në Vlore, ajo thirrja “Rama ik”, nuk tu nda dhe nuk tu nda nga mbrapa…
Kryeministri Rama, sot në mesdite me fuoristraden e tij, prodhim amerikan, Lincoln, i shoqeruar nga eskorta e gjate, në Lungomare…Më të lexuarat