Prapaskena

Detaje të reja nga vrasja në Elbasan, ku kanë mbetur të plagusur dhe 3 persona të tjerë

Publikuar: 21/04/2021

Ekzekutimi i Pjerin Xhuvanit ka ndodhur para pak minutash në Elbasan në lagjen “5 maji”. Trupi ndodhet end i shtrirë në tokë, ndërsa është i mbuluar më një batanije të kuqe. Policia ka rrethuar zonën dhe vijon hetimet.

Nga ngjarja e rëndë e ndodhur sot në Elbasan mësohet se kanë mbetur edhe 3 të plagosur, njëra punonjëse e policisë.Më të lexuarat