Prapaskena

Zhbllokohet kriza, hapet aeroporti “Nënë Tereza”, ja kur nisin fluturimet e udhëtarëve

Publikuar: 08/04/2021

Balluku: Nesër që në orët e para të mëngjesit do të kemi udhëtime normale për të gjithë qytetarët.

Kjo situatë na ka bërë të kuptojmë se ka patur një plan për të bërë bllokimin e vednit deri në ditën e zgjedhjeve. Rëndësi ka që trafiku ajror do t ëzhbllokohet dhe po punojmë që çdo gjë të kthehet në normalitet. Nga ky moment në aeroportin e Rinasit do të fillojnë të ulen të gjitha fluturimet esenciale dhe humanitare.Më të lexuarat