Prapaskena

Kandidatja e Bashës: Kur bëja seks në varkë! Një jetë ka robi

Publikuar: 28/03/2021

Oriela Nebijaj është një nga moderatoret më të komentuara të Top Channel.

Përveç ekranit ajo është angazhuar edhe me politikën.

Më parë Nebijaj ka qenë ish zëdhënëse e PD, por në këto zgjedhje, ajo është një kandidate për deputete e zgjedhur nga kreu i PD, Lulzim Basha.

Ajo është shumë e komentuar dhe në mediat rozë, për deklaratat e saj.

Në një intervistë të realizuar më parë, në emisionin “Mos i fol shoferit”, është pyetur nga moderatorja Rudina Dembacaj se ku është vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks.

Nebijaj është përgjigjur: “Nuk kam, nuk kam edhe më vjen shumë keq që nuk kam kështu, është e tmerrshme, një jetë ka njeriu.

Varet se çfarë do konsideroje vend të çuditshëm…në varkë”, ka thënë Oriela Nebijaj.Më të lexuarat