Prapaskena

Sherr mes kunatave më të famshme në botë!

Publikuar: 10/03/2021

Marrëdhënia mes Meghan dhe Kate ka ngjallur shumë kuriozitet, për shkak të ndryshimit të madh që ato kanë me njëra-tjetrën.

Kate me rezervën e saj magjepsëse angleze në publik dhe Meghan një interpretuese amerikane që shkëlqente në çdo dalje.

Në intervistën për Opra Winfrey, Meghan sqaroi njëherë e mirë se marrëdhënia mes tyre nuk ishte aspak miqësore.

Madje ajo tha se Kate e bëri atë të qante pikërisht në ditën e dasmës e se madje kishte bërë komente raciste për djalin e saj dhe të Harryt, Archie.

Sipas një raporti që citon “Daily Mail”, thuhet se Kate i çoi një ditë më pas lule Meghan, në shenjë paqeje, por kjo e fundit i flaku lulet dhe i përplasi Kate derën në fytyrëMë të lexuarat