Prapaskena

Foto+18/ Mbesa e Bujar Nishanit shfrenon imagjinatën, pozon e gjitha nudo!

Publikuar: 12/01/2021

Duket qartë se mbesa e ish-presidentit, modelja Beniada Nishani di mirë sit u “çojë në këmbë” ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Bukuroshja vijon të jetë mjaft aktive dhe shpeshherë ngacmon fantazinë e ndjekësve të saj me poza sensuale e provokuese.

Duket se mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, nuk e ka në mend që të ndalet me realizimin e fotove nudo, e madje për t’i ndarë edhe me fansat e shumtë.

Së fundmi, modelja seksi ka postuar një fotografi ku shfaqet e gjitha e zhveshur…, e sigurisht që pëlqimet në këtë pozë kanë qenë me mijëra.Më të lexuarat